üretim

Neden Biz?

1 - Otuzbeş Yıllık Deneyim

Firmamız, Pina havuz markası ile, 1981 yılında başladığı bu yola her yıl imza attığı başarılı projeleri, sahip olduğu güçlü referanslarına eklerken, konusunda uzman geniş kadrosu ve sektörel tecrübesiyle yoluna devam etmektedir.

2 - Güçlü Kadromuz

Başarılı bir sistem için en kritik aşama doğru ekipmanı seçmektir. Doğru ürün seçimi titiz bir mühendislik ön çalışması, uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Sektörde bu konudaki öncü konumumuzu sağlayan, 1981 yılından bu yanan biriktirdiğimiz uygulama ve üretim deneyimimiz ve hem sektörünü hem de ürünlerini çok iyi tanıyan mühendis kadromuzdur. Mühendis kadromuz, seçkin üniversitelerin makine, kimya, çevre, endüstri ve mimarlık bölümlerinden mezun, bir kısmı yüksek lisan yapmış profesyonellerden oluşmaktadır.

3 - Üretici Firma Olma Avantajımız

Özel çözümler üretebilmemizin en güçlü nedenlerinden biri de üretici olmanın verdiği avantajlardır, bu avantajı kullanırken imalat öncesi imalat sonrası yeni çözümler üretebilir ya da yaşanabilecek sorunlarda acil çözümler uygulayabiliriz, servis sonrası 2 yıl garanti, 10 yıl yedek parça garantisi sağlarken stoklarımızla ihtiyacınızı anında karşılayıp, aracısız ilk elden hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

4 - TS 13661 Prensibimiz

Türk standardı 13661 umumi kullanıma açık yüzme havuzu, terapi havuzu teknik donanım, çalışanların özellikleri ve güvenlik ile ilgili kuralları kapsar. Pina havuz olarak temel prensip ve hedefimiz, yaptığımız işlerde TSE 13661 standardını uygulamaktadır. Konusunda uzman mühendis kadromuz tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütür.